×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Automechanik Junior 2018

Automechanik Junior 2018

21. 02. 2018

V pondělí 19. února 2018 se uskutečnilo krajské kolo soutěže Automechanik Junior učebního oboru Mechanik opravář motorových vozidel, kterou organizovala SPŠ Ostrov a které se naše škola každoročně účastní. Soutěžící prokazovali vědomosti ve třech částech; v teoretickém testu, v poznávací části a v praktickém úkolu. Žák Karel Kolena se pod vedením učitelů p. Miroslava Matoušů a p. Petra Bukváře umístil na druhém místě a postupuje do celostátního kola, které se uskuteční v Service Training Center ŠKODA AUTO a.s., Kosmonosy. Gratulujeme a přejeme mnoho štěstí a úspěchů v celostátním kole.

Další aktuality

I letos se konalo na Střední lesnické škole Žlutice místní kolo soutěže ...

Stává se již tradicí, že naše škola navštěvuje v měsíci září hrad Křivoklát, ...

Další aktuality