Aktuality Krajský přebor ve stolním tenise pro rok 2019

Středisko Toužim

Středisko Toužim se nachází na adrese Plzeňská 330, 364 01 Toužim. Součástí tohoto pracoviště je budova školy, kde probíhá teoretická výuka oborů Kuchař-číšník, Zahradník, Zahradnické práce, Mechanik opravář motorových vozidel a Opravářské práce. Žáci mají k dispozici školní jídelnu, kde se mohou stravovat.

Dalšími budovami jsou střediska, kde probíhá odborný výcvik. Středisko odborného výcviku pro obor Kuchař-číšník (Plzeňská 318, 364 01 Toužim), je vybaveno moderní kuchyní. Součástí střediska je i jídelna, kde žáci v rámci odborného výcviku vykonávají číšnické práce.

Dále zde probíhá výuka odborného výcviku pro obory Zahradník, Zahradnické práce. Žáci mají k dispozici učebny, kde probíhá studium rostlin a pokojových květin, učebny pro aranžérské a květinářské práce, skleníky a záhony.

Pro výuku odborného výcviku oboru Mechanik opravář motorových vozidel slouží dílny (Žlutická, parc. č. 1035, 364 01 Toužim), kde mají žáci k dispozici vybavení pro opravu silničních vozidel a jejich funkčních celků, provádí zde demontáže, kontroly a opravy jednotlivých částí a jejich montáže. Provádí funkční kontroly po provedené opravě. Používají a obsluhují diagnostická zařízení pro kontrolu technického stavu vozidel a jejich částí.

 

Projekt EU