×
Co hledáte?
Úvod . Události . Přednáška pro Základní školu Žlutice

Přednáška pro Základní školu Žlutice

20. 02. 2015

V rámci projektu s názvem Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Karlovarském kraji CZ.1.07/1.1.00/44.0004, do kterého se škola zapojila, zajišťuje naše škola odborné přednášky a workshopy pro žáky ze základních škol ve Žluticích, Bochově, Bečově a Toužimi.

Dne 20. 2. 2015 nás navštívili žáci ze Základní školy Žlutice, během programu se dozvěděli zajímavosti, které mohou potkat v lese a vyzkoušeli si spoustu zajímavých činností jako například dopis lesu, tvorba básničky o lese a spoustu jiných zajímavých a zábavných věcí. Těšíme se na další návštěvu.

Další aktuality

Vážení rodiče a příznivci naší školy, jako každý rok i letos pro vás ...

Smysluplná brigáda během letních prázdnin.

Další aktuality