×
Co hledáte?
Úvod . Škola . Domov mládeže

Domov mládeže .

Domov mládeže Střední lesnické školy Žlutice je školské zařízení, které zajišťuje žákům kvalifikované výchovné působení, ubytování, stravování a pestré výchovně vzdělávací činnosti. Hlavními úkoly všech pedagogických pracovníků domova mládeže je zajistit ubytovaným žákům co nejlepší podmínky ke studiu, vést je k plnohodnotnému využívání volného času a zároveň vytvořit pro žáky příjemné domácí prostředí.

Domov mládeže je umístěn ve dvoupatrové budově, která tvoří jednotný komplex s budovou školy. Žáci mohou využívat třídy a klubovny pro spontánní individuální i skupinové aktivity. Dále mohou trávit volný čas v aule, kde je umístěn televizor, klavír a kulečník. Na každém pokoji je zdarma možnost připojení k internetu. Žáci mohou využívat kuchyňku se základním vybavením. Přímo v areálu je k dispozici tělocvična s posilovnou.

Žáci se mohou účastnit jak sportovního (volejbal, florbal, basketbal, nohejbal, turnaje), tak kulturního (přednášky, besedy) a společenského (taneční, kvízy, vědomostní testy) dění v domově mládeže, ale také ve městě. Zde mohou navštěvovat volnočasový klub, knihovnu, galerii, kde jsou pořádány zajímavé výstavy. Mohou také využít sportovní areál s fotbalovým hřištěm, běžeckou a in – line dráhou a workoutovým hřištěm.

Poplatek za ubytování pro žáky
1 200 Kč za měsíc
Ubytování pro 1 osobu250 Kč za noc

Provoz Domova mládeže

Neděle od 17.30 hod. do pátku 13.30 hod.

Bc. Eva Hovorková

+420 702 242 482
hovorkova@slszlutice.cz

Vychovatelna

+420 736 201 868

Více informací naleznete v sekci Ke stažení