×
Co hledáte?
Úvod . Události . Na turnaji v malé kopané obsadili fotbalisti čtvrté místo

Na turnaji v malé kopané obsadili fotbalisti čtvrté místo

30. 03. 2015

Poslední březnový den pořádal Výchovný ústav Žlutice fotbalový turnaj v malé kopané nazvaný O velikonočního beránka. Naše škola se jej účastnila pod dohledem Emílie Špidrové ve složení Martin Jakubík, Dominik Kuna, Martin Kuzma, Robin Mach (všichni 1. A), Josef Havlíček, Filip Ulan (oba 1. M), Lukáš Minařík (2. A) a Hynek Bošina (3. A).

Celý turnaj provázelo špatné počasí – po většinu dne pršelo a sněžilo, takže hra byla za takových podmínek značně ztížena. Naše družstvo nakonec vybojovalo čtvrté místo, což je v konkurenci deseti týmů ucházející výsledek. Žáci získali za své umístění hodnotné ceny.

Děkujeme pořadatelům za zorganizování a klidný průběh celého turnaje. Těšíme se na další ročník.

Další aktuality

Připomeňme si první ročník festivalu, který byl plný radosti a sounáležitosti. Všem ...

zápis-o-průběhu-a-vysledku volebStáhnout

Další aktuality