×
Co hledáte?
Úvod . Události . Turnaj v basketbalu 3 na 3 v Karlových Varech

Turnaj v basketbalu 3 na 3 v Karlových Varech

08. 04. 2015

8. března 2015 se naše škola zúčastnila okresního kola v soutěži Basketbalu 3×3. V tomto basketbalovém odvětví nastupují proti sobě pouze tři hráči (plus jeden střídající náhradník), přičemž se hraje jen na jedné polovině hřiště.

Za naši školu nastoupili tři žáci z 1. M – Marek Knotek, David Lenárt a Filip Ulan. Čtvrtým reprezentantem byl Pavel Princl z 2. M. V konkurenci devíti škol patřilo naše družstvo bohužel k těm slabším. Do příštího roku budeme muset ještě trénovat. Naši reprezentanti totiž přislíbili nápravu a prý se za rok možná podíváme i do finále.

Další aktuality

Zveme všechny nadšené umělce, nebo ty, kdo si chtějí jednoduše jen vyjádřit ...

NOVÉ AUTA, NOVÉ SPECIÁLNÍ VOZÍKY A je to tady! Nová auta, které ...

Další aktuality