×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Vábení

Vábení

17. 06. 2016

V sobotu 11. 6. 2016 byli naši vábiči jelenů doslova “na roztrhání”. Již v březnu jsme přislíbili ukázky vábení na Mysliveckém a rybářském dni v Berouně. Termín v kalendáři jasný. Ve středu se však situace poněkud zkomplikovala naléhavou potřebou prestižních akcí. Tak jsme naše vábníky rozdělili. Michal Mašát odjel s delegací ČMMJ do Nitry, kde v rámci výstavy Polovníctvo a príroda, doplnil hvězdné družstvo pětinásobného mistra Evropy J. Brtníka a letošního vicemistra Evropy a našeho absolventa L. Doležala. Jeho 8. místo z 16 soutěžících z pěti evropských zemí nenechává nikoho na pochybách o jeho vábičské budoucnosti. Jakub Šilhánek s Matějem Lorenzem, na žádost ředitele LZ Kladská, předvedli své umění na Mysliveckém dni v Kladské. Zbytek našeho týmu splnil slib a překvapil svými kvalitami středočeské myslivce v Berouně. Báječná propagace naší školičky a zároveň tréning “na ostro” před mistrovstvím ČR na Ohradě, které se bude konat za čtrnáct dní. Takže – 25. 6. držte palce našim při mistrovství ve vábení jelenů i ostatních druhů zvěře.

Další aktuality

průvodní-dopis-prodej-majetku-dílnyStáhnout inzerát-vybavení-dílnyStáhnout

Hi20-inzerátStáhnout nabídkové-řízení-Hyundai-i20Stáhnout

Připomeňme si první ročník festivalu, který byl plný radosti a sounáležitosti. Všem ...

Další aktuality