×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Chovatelská přehlídka trofejí 2018 – Doupovské Hradiště

Chovatelská přehlídka trofejí 2018 – Doupovské Hradiště

29. 05. 2018

V rámci výstavy trofejí VLS, s.p. – divize Karlovy Vary dne 26. 5. 2018 proběhl již 11. ročník trubačské soutěže – Parforsní kňour. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií dle věku trubačů. V soutěži souborů do 18 let se trubačský soubor Žluťásek umístil na druhém místě. V soutěži sólistů ovládla první příčky naše škola. Na 1. místě se umístil Jiří Horník a na 2. místě Jakub Ryjáček. V rámci doprovodného programu celé výstavy se naše škola zapojila i do lesní pedagogiky. Na naučné stezce ČLOVĚK-LES-ZVĚŘ jsme na stanovišti „Od semínka po výrobek“ představili dětem, jak roste les, společně jsme poznávali dřevo a hádali u dřevěných výrobků, z jakého pochází dřeva. Návštěvníci výstavy nás mohli také navštívit na stánku školy, kde se mohli dozvědět spoustu informací o škole, učebních oborech, podívat se na aranžérskou práci žákyň oboru Zahradník, nebo si vyzkoušet jízdu v našem novém speciálním lesním kolovém traktoru. Všem, kteří se akce zúčastnili, děkujeme a gratulujeme žákům, za krásná umístění v trubačské soutěži.

 

Další aktuality

Hi20-inzerátStáhnout nabídkové-řízení-Hyundai-i20Stáhnout

Připomeňme si první ročník festivalu, který byl plný radosti a sounáležitosti. Všem ...

zápis-o-průběhu-a-vysledku volebStáhnout

Další aktuality