×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Vítězové fotografické soutěže

Vítězové fotografické soutěže

19. 10. 2018

Během loňského školního roku probíhala na naší škole fotografická soutěž, ve které měli naši žáci možnost ukázat své fotografické umění. Soutěž probíhala ve třech disciplínách (Krajina a zvěř, Portrét, Západ a východ slunce). V kategorii Krajina a zvěř pořídil nejlepší snímek David Hutník. Západ a východ slunce nejlépe zachytil Martin Mašek. A nejlépe zachycený portrét do soutěže přihlásil David Mesároš. Vítězné fotografie budou zveřejněny na stránkách školy a také jejich vyvolané verze ozdobí chodby naší školy. Všem vítězům gratulujeme a zúčastněným děkujeme za jejich snahu.

Další aktuality

Důležité oznámení Vážení zákonní zástupci a žáci, z důvodu konání celostátní stávky učitelů dne ...

Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří 10. 11. 2023 od 10:00 ...

Další aktuality