×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Mistrovství republiky ve vábení jelenů 2021

Mistrovství republiky ve vábení jelenů 2021

10. 08. 2021

V sobotu 31. 7. 2021 jsme navštívili Národní myslivecké slavnosti na Zámku Ohrada u Hluboké nad Vltavou. Program slavností byl velmi nabitý, ale nás především zajímalo divácky velmi atraktivní  Mistrovství republiky ve vábení jelenů. 

Soutěžilo se ve třech disciplínách středně starý jelen, jelen stojící u laní a vítězný ryk.

Naši školu zastupovali František Eliáš, Matěj Blecha, Kryštof Zettl a Jakub Zíma. Konkurence byla velká, protože se soutěže účastnili dlouholetí vábiči, mistři ČR a Evropy. Naši žáci, tak měli možnost setkat se s nejlepšími vábiči České republiky a nasbírat spoustu cenných zkušeností.

Kluci bojovali do posledních sil a odnesli si nejen pěkné ceny, ale i velmi dobrá umístění. Nejlepšího výsledku dosáhl František Eliáš, který se umístil na 5. místě.

Děkujeme vábičům za vzornou reprezentaci školy a za to, že se věnují těmto aktivitám i v době svého volna.

Další aktuality

průvodní-dopis-prodej-majetku-dílnyStáhnout inzerát-vybavení-dílnyStáhnout

Hi20-inzerátStáhnout nabídkové-řízení-Hyundai-i20Stáhnout

Připomeňme si první ročník festivalu, který byl plný radosti a sounáležitosti. Všem ...

Další aktuality