×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Dny svatého Eustacha na hradě Křivoklát

Dny svatého Eustacha na hradě Křivoklát

18. 09. 2022

Stává se již tradicí, že naše škola navštěvuje v měsíci září hrad Křivoklát, na kterém probíhají myslivecké slavnosti spojené s trubačskou soutěží. Letos tomu nebylo jinak, a tak v sobotu 10. září vyrazila četná skupina zástupců Střední lesnické školy Žlutice na hrad Křivoklát. Děkujeme všem, kteří se podíleli na reprezentaci školy a jednotlivých oborů na stánku, děkujeme všem, kteří vystupovali na pódiu v rámci vábení, kynologie a sokolnictví. Velký úspěch zažili i naši trubači. V kategorii sólisté lesnice se na 3. místě umístila Natálie Langová a v kategorii soubory, se trubačský soubor Žluťásek umístil na nádherném 2. místě. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Další aktuality

Vážení rodiče a příznivci naší školy, jako každý rok i letos pro vás ...

Smysluplná brigáda během letních prázdnin.

Další aktuality