×
Co hledáte?
Úvod . Události . Jizerský dřevorubec 2023

Jizerský dřevorubec 2023

21. 10. 2023

Střední lesnická škola Žlutice byla jedním z jedenácti soutěžních týmů z devíti lesnických škol naší republiky a Slovenska, který bojoval ve středu 18. a ve čtvrtek 19. října 2023 v městském parku ve Frýdlantu o nejlepší umístění v soutěži Jizerský dřevorubec 2023. Šlo o soutěž žáků lesnických škol v práci s motorovou pilou, kterou už třetím rokem pořádala Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant. 

Naši školu reprezentovali Jirka Soubusta a Martin Neuberg v doprovodu učitele odborného výcviku, a především zkušeného trenéra Honzy Matuštíka.

Žlutičtí borci se na Jizerském dřevorubci neztratili, Jirka Soubusta byl třetí mezi jednotlivci. V soutěži družstev vybojovali kluci krásné druhé místo. Pánové děkujeme za skvělou reprezentaci školy a blahopřejeme!

Další aktuality

Vážení rodiče a příznivci naší školy, jako každý rok i letos pro vás ...

Smysluplná brigáda během letních prázdnin.

Další aktuality