×
Co hledáte?
Úvod . Události . Nový sponzor – společnost WOOD SEEDS

Nový sponzor – společnost WOOD SEEDS

15. 02. 2024

Máme obrovskou radost a jsme hrdí, že jsme získali partnera a sponzora naší školy společnost Wood Seeds.

Společnost Wood Seeds se zabývá činnostmi v lesnickém a dřevařském sektoru, dále pak jako důležité vnímá podporu vzdělávání a podporu budoucí generace odborníků v oboru lesnictví.

Náš partner a sponzor naši školu jako prioritně zásobil stavebním a truhlářským řezivem v řádu několika desítek tisíc korun. Dále se plánuje spolupráce se společností Wood Seeds v podobě exkurzí prováděných v lesích společnosti, kterou povede jejich lesní hospodář Luboš Muchna. V rámci spolupráce se zaměříme na ukázky provozu na pile, seznámení s plány a nahlédnutí do zákulisí řízení a rozvoje firmy Wood Seeds.

Naším společným cílem je podpora našich žáků ve studovaném oboru, který si vybrali, ukázat jim problematiku a budoucnost tohoto odvětví a kdo ví, třeba se v budoucnosti stanou potencionálními zaměstnanci společnosti Wood Seeds.

Děkujeme

Další aktuality

Smysluplná brigáda během letních prázdnin.

Místní kolo soutěže YPEF (Young People in European Forests) Jako již tradičně, tak ...

Pracovníci Agentury ochrany přírody a krajiny České republiky oznámili další nález sršně asijské ...

Další aktuality