×
Co hledáte?
Úvod . Události . Žáci soutěžili v troubení a vábení v Kostelci nad Černými lesy

Žáci soutěžili v troubení a vábení v Kostelci nad Černými lesy

28. 03. 2015

Dne 28. 3. 2015 se naši žáci zúčastnili Akademické soutěže v mysliveckém troubení a vábení v Kostelci nad Černými lesy. Naši žáci reprezentovali SLŠ Žlutice v těchto disciplínách: vábení, trubačské soubory a hra na lesnici – jednotlivci. Ve všech disciplínách dosáhli naši žáci dobrého umístění a nejlépe se umístil Michal Mašát, který obsadil 2. místo ve vábení začátečníků. Děkujeme všem soutěžícím za výbornou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho úspěchů při dalších soutěžích.

Další aktuality

Zveme všechny nadšené umělce, nebo ty, kdo si chtějí jednoduše jen vyjádřit ...

NOVÉ AUTA, NOVÉ SPECIÁLNÍ VOZÍKY A je to tady! Nová auta, které ...

Další aktuality