×
Co hledáte?
Úvod . Události . Žáci soutěžili na Hrách třetího tisíciletí

Žáci soutěžili na Hrách třetího tisíciletí

16. 06. 2015

Ve dnech 16. – 18. června 2015 se v Karlových Varech konal turnaj netradičních sportů nazvaný Hry třetího tisíciletí. Během těchto tří červnových dnů změřilo své síly v různých sportovních disciplínách kolem 20 týmů ze škol Karlovarského kraje. Za naši školu nastoupily dva týmy. První tým tvořili nováčci z prvního ročníku ve složení Lucie Kousalová, Monika Lhotková, Robin Mach a Petr Starenko. Druhý tým sestavili zkušenější druháci, a to Matěj Lorenz, Lukáš Minařík, Alexander Reichmann, přičemž si přibrali posilu z prváku – Filipa Vopěnku.

Během tří dnů poměřili žáci své síly v těchto disciplínách: první den – badminton, dáma, koulená; druhý den – inline brusle, tenis, ringo; třetí den – plavání. Poslední den proběhlo také slavnostní zakončení celé soutěže a rozdání hodnotných cen pro většinu účastníků tohoto turnaje. Zmíněným žákům děkujeme za reprezentaci školy a budeme se těšit při dalších sportovních kláních na viděnou.

Další aktuality

Vážení rodiče a příznivci naší školy, jako každý rok i letos pro vás ...

Smysluplná brigáda během letních prázdnin.

Další aktuality