×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Mimoškolní aktivity – Veronika Nováková 2.A

Mimoškolní aktivity – Veronika Nováková 2.A

12. 02. 2016

Máme velkou radost, že i naši žáci se aktivně zapojují do mimoškolních aktivit. Jednou takovou je i žákyně třídy 2.A maturitního studia oboru Lesnictví Veronika Nováková, která své zkušenosti a vědomosti s výcvikem hluché fenky border kolie jménem Boorinka zveřejnila v únorovém čísle časopisu ,,pes PŘÍTEL ČLOVĚKA“. Přejeme ji spoustu nádherných kynologických zážitků a více informací o tom, jakými aktivitami se Veronika zabývá, se dozvíte na webových stránkách http://perlicka-a-boorinka.weebly.com/

DSC_0708 DSCF7053

Další aktuality

Vážení rodiče a příznivci naší školy, jako každý rok i letos pro vás ...

Smysluplná brigáda během letních prázdnin.

Další aktuality