×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Vábení

Vábení

17. 06. 2016

V sobotu 11. 6. 2016 byli naši vábiči jelenů doslova „na roztrhání“. Již v březnu jsme přislíbili ukázky vábení na Mysliveckém a rybářském dni v Berouně. Termín v kalendáři jasný. Ve středu se však situace poněkud zkomplikovala naléhavou potřebou prestižních akcí. Tak jsme naše vábníky rozdělili. Michal Mašát odjel s delegací ČMMJ do Nitry, kde v rámci výstavy Polovníctvo a príroda, doplnil hvězdné družstvo pětinásobného mistra Evropy J. Brtníka a letošního vicemistra Evropy a našeho absolventa L. Doležala. Jeho 8. místo z 16 soutěžících z pěti evropských zemí nenechává nikoho na pochybách o jeho vábičské budoucnosti. Jakub Šilhánek s Matějem Lorenzem, na žádost ředitele LZ Kladská, předvedli své umění na Mysliveckém dni v Kladské. Zbytek našeho týmu splnil slib a překvapil svými kvalitami středočeské myslivce v Berouně. Báječná propagace naší školičky a zároveň tréning „na ostro“ před mistrovstvím ČR na Ohradě, které se bude konat za čtrnáct dní. Takže – 25. 6. držte palce našim při mistrovství ve vábení jelenů i ostatních druhů zvěře.

Další aktuality

Šestnáct soutěžních týmů ze sedmi lesnických škol České republiky ve středu 13. ...

Ve dnech 23. září až 24. září probíhal adaptační kurz pro žáky ...

Střední lesnická škola Žlutice, pořádala ve středu 22. září místní kolo soutěže ...

Další aktuality