×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Krajské kolo Ekologické olympiády – 4. místo (Karlovarský kraj)

Krajské kolo Ekologické olympiády – 4. místo (Karlovarský kraj)

11. 05. 2017

3. a 4. května 2017 se žákyně ze 3.A Natálie Němejcová, Gabriela Hamouzová a Lenka Popovičová zúčastnily krajského kola Ekologické olympiády, které se konalo v prostorách Gymnázia Cheb. Hned po příjezdu a slavnostním zahájení čekal na náš tým nejprve ústní rozstřel – kde musela děvčata odpovídat na vylosované otázky a vysvětlovat pojmy z ekologické terminologie. Potom následoval písemný test a poznávačka rostlin a zvířat. V odpolední části se všechna družstva zúčastnila terénní exkurze, při které obdržela zadání praktického úkolu. Druhý den dopoledne děvčata pracovala na vyřešení praktické části a její prezentaci, kterou poté obhajovala před odbornou porotou ve složení – Mgr. Vladimír Melichar (ÚSUS), Mgr. Jaroslav Nálevka (Odbor životního prostředí Plzeňského kraje) a Ing. Lenka Žaitliková (ČSOP – SMOP; kancelář Praha). Společnou závěrečnou akcí všech soutěžních týmů bylo vysazení květin do předem připraveného záhonu v blízkosti “hmyzího hotelu” v areálu gymnázia. V konečném pořadí krajského kola se náš tým umístil na pěkném 4. místě. Nutno dodat, že naše škola byla jedinou odbornou školou mezi gymnázii. Za vzornou reprezentaci školy děkujeme!

Více informací naleznete v sekci EVVO – akce.

Další aktuality

průvodní-dopis-prodej-majetku-dílnyStáhnout inzerát-vybavení-dílnyStáhnout

Hi20-inzerátStáhnout nabídkové-řízení-Hyundai-i20Stáhnout

Připomeňme si první ročník festivalu, který byl plný radosti a sounáležitosti. Všem ...

Další aktuality