×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Místní kolo soutěže YPEF 2018

Místní kolo soutěže YPEF 2018

24. 02. 2018

Dne 21. 2. 2018 se konal na naší škole již VIII. ročník místního kola soutěže YPEF (Young People in European Forests – Mladí lidé v evropských lesích). Místního kola se zúčastnilo 10 družstev, ve dvou kategoriích mladší žáci a starší žáci. Soutěžící čekal teoretický test o 20 otázkách z oblasti přírody, lesů a lesnictví, poznávací soutěž o 20 položkách (herbářové položky, listy, plody, semena, horniny a nerosty, jiné přírodniny, lesnické pomůcky a prostředky) a praktický úkol jako doplňková disciplína, kterým bylo složení dřevěného kotouče v co nejrychlejším čase. Vítězem v kategorii mladších žáků se stalo družstvo ze ZŠ Manětín, ve složení Marek štika, Jakub Zíma a Jan Černý. V kategorii starších žáků vyhrálo družstvo ze SLŠ Žlutice ve složení Marek Bartůněk, Stanislav Večeřa a Jiří Moucha. Obě vítězná družstva postupují do regionálního kola. Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v regionálním kole.

Další aktuality

Vážení rodiče a příznivci naší školy, jako každý rok i letos pro vás ...

Smysluplná brigáda během letních prázdnin.

Další aktuality