×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Myslivecké dny v Manětíně

Myslivecké dny v Manětíně

16. 04. 2018

Dne 14.4.2018 se naše škola zúčastnila slavnostního zahájení Mysliveckých dnů v Manětíně, jejichž součástí je i největší přehlídka mysliveckých trofejí v Plzeňském kraji. Výstavu slavnostně zahájila část trubačského souboru Žluťásek. V odpoledních hodinách se pak konala v sále ukázka troubení a vábení. Diváci se mohli zaposlouchat do mysliveckých a lesnických fanfár a skladeb a viděli ukázky vábení nejen zvěře jelení, ale i srnčí, dančí a jiných. Naše vystoupení sklidilo velký potlesk a my jsme moc rádi, že jsme se mohli této akce zúčastnit.

Další aktuality

Vážení rodiče a příznivci naší školy, jako každý rok i letos pro vás ...

Smysluplná brigáda během letních prázdnin.

Další aktuality