×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Silva Regina 2018

Silva Regina 2018

20. 04. 2018

Začátkem měsíce dubna se naše škola zúčastnila jednoho z největších lesnických a mysliveckých veletrhů v Evropě  –  Silva Regina 2018.  Díky velké podpoře Lesů České republiky, s.p., měla naše škola příležitost prezentace v rámci stánku Středních lesnických škol a trubačských vystoupení na hlavním podiu Silva Regina v pavilonu Z. Této příležitosti se naši studenti i trubači zhostili s grácií a školu příkladně reprezentovali.

Lesům České republiky, s.p., tímto za podporu velice děkujeme.

V neposlední řadě stojí za zmínku také to, že naši studenti během konání veletrhu poskytli pomoc v rámci prezentace organizací České lesnické společnosti, z.o. a lesní pedagogiky. Za tuto příležitost taktéž děkujeme, pro studenty byla velkým přínosem.

Další aktuality

Zveme všechny nadšené umělce, nebo ty, kdo si chtějí jednoduše jen vyjádřit ...

NOVÉ AUTA, NOVÉ SPECIÁLNÍ VOZÍKY A je to tady! Nová auta, které ...

Další aktuality