×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Silva Regina 2018

Silva Regina 2018

20. 04. 2018

Začátkem měsíce dubna se naše škola zúčastnila jednoho z největších lesnických a mysliveckých veletrhů v Evropě  –  Silva Regina 2018.  Díky velké podpoře Lesů České republiky, s.p., měla naše škola příležitost prezentace v rámci stánku Středních lesnických škol a trubačských vystoupení na hlavním podiu Silva Regina v pavilonu Z. Této příležitosti se naši studenti i trubači zhostili s grácií a školu příkladně reprezentovali.

Lesům České republiky, s.p., tímto za podporu velice děkujeme.

V neposlední řadě stojí za zmínku také to, že naši studenti během konání veletrhu poskytli pomoc v rámci prezentace organizací České lesnické společnosti, z.o. a lesní pedagogiky. Za tuto příležitost taktéž děkujeme, pro studenty byla velkým přínosem.

Další aktuality

Připomeňme si první ročník festivalu, který byl plný radosti a sounáležitosti. Všem ...

zápis-o-průběhu-a-vysledku volebStáhnout

Další aktuality