×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . Chovatelská přehlídka trofejí 2018 – Doupovské Hradiště

Chovatelská přehlídka trofejí 2018 – Doupovské Hradiště

29. 05. 2018

V rámci výstavy trofejí VLS, s.p. – divize Karlovy Vary dne 26. 5. 2018 proběhl již 11. ročník trubačské soutěže – Parforsní kňour. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií dle věku trubačů. V soutěži souborů do 18 let se trubačský soubor Žluťásek umístil na druhém místě. V soutěži sólistů ovládla první příčky naše škola. Na 1. místě se umístil Jiří Horník a na 2. místě Jakub Ryjáček. V rámci doprovodného programu celé výstavy se naše škola zapojila i do lesní pedagogiky. Na naučné stezce ČLOVĚK-LES-ZVĚŘ jsme na stanovišti „Od semínka po výrobek“ představili dětem, jak roste les, společně jsme poznávali dřevo a hádali u dřevěných výrobků, z jakého pochází dřeva. Návštěvníci výstavy nás mohli také navštívit na stánku školy, kde se mohli dozvědět spoustu informací o škole, učebních oborech, podívat se na aranžérskou práci žákyň oboru Zahradník, nebo si vyzkoušet jízdu v našem novém speciálním lesním kolovém traktoru. Všem, kteří se akce zúčastnili, děkujeme a gratulujeme žákům, za krásná umístění v trubačské soutěži.

 

Další aktuality

Šestnáct soutěžních týmů ze sedmi lesnických škol České republiky ve středu 13. ...

Ve dnech 23. září až 24. září probíhal adaptační kurz pro žáky ...

Střední lesnická škola Žlutice, pořádala ve středu 22. září místní kolo soutěže ...

Další aktuality