×
Co hledáte?
Úvod . Aktuality . IV. ročník mezinárodní Akademické soutěže v mysliveckém troubení a vábení jelenů Kostelec 2019

IV. ročník mezinárodní Akademické soutěže v mysliveckém troubení a vábení jelenů Kostelec 2019

25. 03. 2019

Žáci Střední lesnické školy Žlutice, p.o. se zúčastnili IV. ročníku mezinárodní Akademické soutěže v mysliveckém troubení a vábení jelenů v Kostelci nad Černými lesy. Naše škola soutěžila v několika kategoriích. Kategorie troubení Soubory B, kategorie Solo Lesnice B a kategorie Solo borlice B. Všichni předvedli perfektní výkon. Velká pochvala patří žáku Jakubovi Ryjáčkovi, který se v kategorii Solo borlice B umístil na 4. místě.
O umístění bojovali také vábiči, ve dvou kategoriích začátečníci a pokročilí. Začátečníci nasbírali spoustu užitečných zkušeností a vůbec nezůstali pozadu a v kategorii pokročilí jsme opět ukázali svoji sílu a na místě se umístil Kamil Václavík.
Všem účastníkům děkujeme za účast, blahopřejeme k výsledkům a přejeme mnoho štěstí při dalších soutěžích.

Další aktuality

Vážení rodiče a příznivci naší školy, jako každý rok i letos pro vás ...

Smysluplná brigáda během letních prázdnin.

Další aktuality