×
Co hledáte?
Úvod . Události . Nový sponzor – společnost WOOD SEEDS

Nový sponzor – společnost WOOD SEEDS

15. 02. 2024

Máme obrovskou radost a jsme hrdí, že jsme získali partnera a sponzora naší školy společnost Wood Seeds.

Společnost Wood Seeds se zabývá činnostmi v lesnickém a dřevařském sektoru, dále pak jako důležité vnímá podporu vzdělávání a podporu budoucí generace odborníků v oboru lesnictví.

Náš partner a sponzor naši školu jako prioritně zásobil stavebním a truhlářským řezivem v řádu několika desítek tisíc korun. Dále se plánuje spolupráce se společností Wood Seeds v podobě exkurzí prováděných v lesích společnosti, kterou povede jejich lesní hospodář Luboš Muchna. V rámci spolupráce se zaměříme na ukázky provozu na pile, seznámení s plány a nahlédnutí do zákulisí řízení a rozvoje firmy Wood Seeds.

Naším společným cílem je podpora našich žáků ve studovaném oboru, který si vybrali, ukázat jim problematiku a budoucnost tohoto odvětví a kdo ví, třeba se v budoucnosti stanou potencionálními zaměstnanci společnosti Wood Seeds.

Děkujeme

Další aktuality

Vážení rodiče a příznivci naší školy, jako každý rok i letos pro vás ...

Smysluplná brigáda během letních prázdnin.

Další aktuality