Minulý týden se odehrál 25. ročník soutěže „Soběslavská růže“ v aranžování určené zahradnickým oborům. Naši školu vyrazily reprezentovat žákyně Adéla Mouchová a Sofie Poljanková v doprovodu našich učitelek odborného výcviku Kamily Šindelářové a Věry Brabcové. Před samotnou soutěží čekala všechny tvrdá práce, a to vymyšlení kreativního nápadu, příprava materiálů a pomůcek.
Soutěž se skládala ze tří úkolů, a to jarní volně vázané kytice, přízdoby ptačí budky a fantazie „Po zimě jaro, po noci den“. Tohoto klání se účastnilo 34 soutěžících z 11 škol. Naše holky obsadily v jednotlivých úkolech nejhůře 20. místo a nejlepší umístění bylo 9. místo a 10. místo. Holky odvedly kus dobré práce a nasbíraly nové zkušenosti. Děkujeme jim za účast, vzornou reprezentaci školy a nyní si jen vychutnejte jejich nádherná díla.
Začátek školního roku se nesl ve znamení skvělé atmosféry, krásné přírody a ...
Vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na první třídní schůzky žáků 1. a ...
V souladu s §24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění, vyhlašuje ředitel školy 30.10. – 31.10.2025 ředitelské volno.